Hizmetlerimiz
Gümrük Müşavirliği
Teşvik Alımı ve Takibi
TSE ve Benzeri Kurum İzinlerinin Alınması
Dış Ticaret Danışmanlığı
Eğitim
Hukuk Danışmanlığı
Tercüme
Antrepo

Antrepo

Halkalı ve Ambarlı Gümrüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren toplam 7.500 m2 gümrüklü 5.000 m2 serbest depolama alanına sahip antrepomuzda müşterilermize alışık olmadıkları bir antrepo hizmeti veriyoruz. Halkalı Gümrüğü’ne 10 Km, Ambarlı Gümrüğü’ne 4 Km mesafade bulunan antrepomuzda müşterilerimizin talepleri ile örtüşen en ekonomik ve hızlı çözümleri üretiyoruz. Ürünlerinizin dünya standarlarında raflarda depolanmasını  tüm sevkiyatların elektronik ortamda planlarak etiketlenmesini ve tam zamanında istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.
 
BİR ADIM ÖNDESİNİZ
  • Halkalı Gümrüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren antrepomuz Ambarlı Gümrüğü’ne “en yakın” antrepo olma özelliğini (sadece 4 km) taşımaktadır. Bu sayede Ambarlı’dan Halkalı’ya aktarılması zorunlu tekstil ürünleriniz için hem en düşük nakliye ücretini ödersiniz hem de trafik sorunu yaşanmayacağı için aktarılan malınız dakikalar içerisinde antrepomuzda olur ve rakiplerinizden bir adım öne geçersiniz.
  • Antreponun bina mülkiyeti bize ait olduğu için hiçkimsenin veremeyeceği “ekonomik fiyat”larla maliyetlerinizi düşürür. Ekonomik olarak bir adım öne geçersiniz.
  • Halkalı Gümrüğü’ne bağlı olan antrepomuzda 6 adet yükleme-boşaltma rampamızla tırlar dolusu malınızın yüklenmesi-boşaltılması “sadece dakikalar” içerisinde yapılır ve zamandan kazanarak bir adım öne geçersiniz.
  • 5.000 m2 lik serbest depolama alanında eşyalarınızın depolanması ve talebinize bağlı olarak parsiyel dağıtımı kusursuz bir şekilde yapılır. Fabrikanızın deposu size kalır ve bir adım öne geçersiniz.
  • 24 saat güvenlik ve kapalı devre kamera sistemleri ile donatılmış bulunan antrepomuzda, yangın sensörleri, kendimize ait yangın deposu, yangın algılama dedektörleri ve diğer her türlü önlem mevcuttur. Ayrıca olası her türlü riske karşı tüm mallarınız sigortalanmaktadır. Her türlü riske karşı malınızın güvende olduğunu bilir ve bir adım öne geçersiniz.
  • İnternet bağlantısının olduğu her yerden antrepomuza on-line bağlanarak eşyalarınızı takip edebilir ve teknoloji ile bir adım öne geçersiniz.
AKPORT ANTREPO HİZMETLERİ VE MADEN SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Mermerciler San. Sitesi 5. Cadde No:8 Beylikdüzü/İstanbul
T: 0212 876 29 45
F: 0212 876 29 89
www.akport.net

Birikim Online

 
 
 
   

Mevzuat Haberleri

 
 

Sektörel Haberler

 
 

Birikim'den Haberler

 

Birikim

Ana Sayfa Teknoloji Mevzuat
Hizmetlerimiz e-katalog İletişim
 
   
Copyright© 2012 Birikim. Designed by  Zolaks Bilişim
 

Ulaşım

Merkez Mah. Abay Cad. Atlas Sk. Atlas İş Merkezi
A Blok No:1/6 Halkalı - İstanbul
e-katalog